Saade Peetri ja Joeli tegemistest

Kinnisvararaadio
Kinnisvararaadio
Saade Peetri ja Joeli tegemistest
Loading
/

Tänases saates räägivad Peeter ja Joel oma praegustest tegemistest.

Kuula ja saa teada mis ja miks on toimunud.

Head kuulamist!

Peeter ja Joel


5 Replies to “Saade Peetri ja Joeli tegemistest”

 1. Katrina Mäeorg

  Järjekordne väga huvitav ja kasulik saade. Aitäh teile 🙂
  Näiteks see Krediidiinfo teema oli minu jaoks uus ja midagi mida saan nüüd vajadusel rakendada ka oma üürikorterite puhul.
  Mis puudutab saate lõpus välja hõigatud loosimise ideed, siis osaleks ka ise hea meelega loosirattas, kui auhinnaks oleks cashflow lauamäng 🙂
  Jõudu ja jaksu teile ikka ka edaspidiseks!

 2. Ornella

  Tere,
  väga hea saade ja aitäh kasulike nõuannete eest. Ühes saates mainiti veebilehte, kust oleks võimalik näha hinnastatistikat vastavalt korteri pindalale. Näiteks, et leida 30 m2 korterite keskmist ruutmeetrihinda, mitte lihtsalt üldist.

  Kas keegi oskaks aidata?

  Aitäh

 3. Egert

  Tere! Mul on küsimus Peetrile. Oskad välja arvutada mitu üürilepingut on Sul oma tegevus aja jooksul hapuks läinud? Vastus võiks olla nii; (a´la 5 tegutsemis aasta jooksul olen sõlminud 42 üürilepingut ja 2 tk. on problemaatiliselt – statistliline keskmine on 4,76%)

  • Peeter

   Mis sellise informatsiooniga peale hakata? Erinevatel aegadel on mul ju korraga olnud erinev arv samaaegselt aktiivseid üürilepinguid. Kui neid oli veel vaid mõni, siis iga probleem oli väga oluline ja emotsionaalne… Täna on probleeme vähem ja probleem ühe üürnikuga enam endast välja ei löö. Põhjuseks parem üürnike valik ja julgus öelda ei isegi siis kui tuba / korter seisab kauem tühi. Samuti on rohkem kogemust ehk teadmine mis siis peale hakata kui probleem kellegagi tekib.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga